Share:
Notifications
Clear all

Bavaria Park Balotesti

ASD
 ASD
(@asd)
Membru activ Registered
Data:: acum 6 luni
Postari: 11
Topic starter  

Nu am mai gasit case de vanzare in Bavaria Park Balotesti, am gasit doar terenuri de vanzare in complex. Mai sunt case de vanzare disponibile ? 

Site : http://www.bavariaparc.ro/ro/bucuresti

Electricity
(@electricity)
Membru activ Registered
Postari: 19

Am vizitat si eu Ansamblul rezidential Bavaria Park din Balotesti, este situat la aproximativ 9,6 Km de Scoala Americana, complexul beneficiaza de toate utilitatile apa, canalizare, gaze, drum betonat in interiorul complexului. In complex sunt undeva la 25 - 27 de case deja locuite.

Nu am vazut nici eu case de vanzare acolo la un moment dat era un proprietar care vindea o casa acolo, undeva la 105.000 euro nemobilata, anuntul nu mai este activ.

• In anunturi la fel am vazut ca sunt doar terenuri de vanzare in Bavaria Park

teren 478 mp (din care 100 mp suprafata in cota indiviza reprezentand drum de acces ) - 25.000 euro

Si un alt anunt cu loturi intre 390 mp si 550 mp cu preturi incepand de la 21.060 euro plus tva 19 %

This post was modified acum 5 luni 2 ori by Electricity

ReplyQuote
Forum Admin
(@adm_forum)
Membru
Postari: 35

Astazi am vazut pe internet,  un anunt cu o casa in constructie de vanzare in Ansamblul Bavaria Park din Balotesti :

"Casa este pe 2 nivele: Parter + 1 Etaj. Suprafata construita: 154 mp; Suprafata utila: 123 mp; Suprafata curte: 363 mp. Compartimentare: la parter: Living, Bucatarie, Hol, Baie, la etaj: 2 dormitoare cu balcon propriu, 1 dormitor matrimonial cu zona amenajata de dressing, Baie.

Finisaje interioare la alegerea clientului, cu un buget prestabilit la un nivel ridicat. Astfel casa va putea fi personalizata exact pentru cerintele viitorilor proprietari.
Utilitati complete: Gaz, Energie Electrica, Canalizare, Apa. Pretul casei este pentru faza la cheie. Pentru rezervari rapide se poate oferi un discount Constructia este deja inceputa."

pret : 155.000 euro

ReplyQuote
Share: